NEJSTE SI JISTI, JAK S VYKUŘOVÁNÍM ZAČÍT? ŽÁDNÝ STRES, JE TO OPRAVDU JEDNODUCHÉ A JÁ VÁM STOJÍM V ZÁDECH. PTEJTE SE... ;-)
Kód: 344

Přívěsek Čakry

995 Kč
Skladem (1 ks)

Stříbrný přívěsek s krystaly v čakrových barvách.

Kategorie: Šperky

Nádherný ručně zpracovaný šperk, který je osazen dle čaker skleněnými krystaly, jenž jsou umístěny do tvaru spirály tak, jak se rozvíjí a stoupá energie kundalini. Úkolem tohoto šperku je energeticky harmonizovat všechny naše čakry a podporovat naši energetickou rovnováhu, což se promítá do zdraví na všech úrovních bytí. 

 

Materiál: Cínový odlitek s rhodiovaným povrchem* (Rhodiované a pozlacené komponenty mají vyšší lesk, stálejší barvu a jsou vhodné i pro alergiky se zvýšenou citlivostí např. na stříbro). Více o tomto drahém kovu najdete níže.

Velikost medailonku: 28 mm.

Váha medailonku: 16 g.

 

* Více o rhodiu ze zdroje www.klenota.cz:

Rhodium s chemickou značkou Rh je drahý kov stříbrně bílé barvy. Roku 1803 ho objevil anglický chemik William Hyde Wollaston (o rok dříve se zasloužil o objev palladia). Pojmenoval ho podle růžové barvy rhodiových sloučenin. Název totiž pochází z řečtiny, kde rhodon znamená růžový

Spolu s palladiem a rutheniem patří rhodium mezi takzvané lehké platinové kovy. Celou skupinu platinových kovů (tzv. PGM – Platinum Group Metals) tvoří ještě tři těžké platinové kovy: osmium, platina a iridium. Rhodium se vyznačuje velice dobrou chemickou stálostí a odolností, středně dobrou elektrickou a tepelnou vodivostí a poměrně vysokou tvrdostí. Patří mezi ušlechtilé kovy. Má vysokou teplotu tání (téměř 1964 °C; pro srovnání zlato taje při 1063 °C). Velmi neochotně se rozpouští pouze v těch nejsilnějších kyselinách.

 

Poznámka:

U tohoto sortimentu došlo z důvodu "cenového kotrmelce na trhu" ke změně materiálu. Předchozí prodané medailonky byly ze stříbra (s označením 925) a polodrahokamy (granát, karneol, citrín, peridot,  modrý topaz, Iolit a  ametyst). Pokud hledáte ochranný šperk z těchto materiálů, podívejte se na Andělské křídlo. Tento šperk tyto podmínky splňuje. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: