NEJSTE SI JISTI, JAK S VYKUŘOVÁNÍM ZAČÍT? ŽÁDNÝ STRES, JE TO OPRAVDU JEDNODUCHÉ A JÁ VÁM STOJÍM V ZÁDECH. PTEJTE SE... ;-)
Kód: 476

Vykuřovací pícka - Svítání

590 Kč
Skladem (1 ks)

Vykuřovací pícka s miskou i sítkem, vhodná pro aromaterapii a vykuřování.

Kategorie: Vykuřovací pícky

Krásně a ručně zpracovaná vykuřovací pícka z kameniny (masteku) je jedinečná nejen tím, že je každý kousek jiný a originální, ale i tím, že obsahuje sítko na vykuřování i misku vhodnou pro aromaterapii s využitím éterických olejů. Třeba čistého kadidlového oleje.

Každé ráno vás tak může uvítat se svým symbolem slunce a můžete se aktivovat citrusovým éterickým olejem*, který navozuje nejen pozitivní naladění, ale zároveň aktivuje naše tělo i mysl pro konstruktivní konání v našem dni. V průběhu dne pak můžete využívat pícku pro terapeutické vykuřování, abyste prostor udrželi čistý na všech úrovních. Večer můžete použít pícku pro celkovou očistu nebo naladění se na své touhy.   

 

* Zajímají vás éterické oleje v BIO kvalitě za velmi přátelskou cenu? Ptejte se...

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.12.2021
Nádherná pícka v jejíž společnosti se cítím velmi dobře. Moc hezké zpracování kamene, který je při dotyku až sametově hebký. Koupě této pícky byla skvělá volba, v budoucnu ještě pořídím pícku z alabastru.