Kód: 477

Vykuřovací pícka - Terra

649 Kč
Skladem (3 ks)

Vykuřovací pícka z minerálu se sítkem a poklopem.

Kategorie: Vykuřovací pícky

Mimořádná vykuřovací pícka z kameniny - minerálu (mastek) s vybroušením krásných symbolů. Tato vykuřovací pícka je dodávána se sítkem a poklopem, v barvě od slonové kosti až po šedou, Každý kus je jedinečný a unikátní. Je obzvláště vhodná pro rituály spojené s matkou Zemí, ke svátkům oslavujícím její plodnost, hojnost, k obřadům spojeným s vyjádřením vděčnosti a poděkování.

 

Při vykuřování na pícce je potřeba, oproti vykuřování na uhlíku, chvíli počkat, než dojde k uvolňování silic a také přijmout, že dým je výrazně menší. Jedná se primárně o tzv. terapeutické vykuřování, kdy nutně není třeba přílišné množství rituálního dýmu.

 

V případě vykuřování pryskyřic či pryskyřičných směsí doporučujeme buď položit pryskyřičný plíšek nebo vložit na sítko vypálený hliníkový kalíšek od čajové svíčky a do něj směs vložit nebo si pořídit náhradní sítko. Řešením je nasypání soli či písku přímo na sítko. Pryskyřice se do sítka zapéká a ač je následně možné sítko vyčistit, může to někomu esteticky vadit. Některé pryskyřice se navíc při spékání roztékají a mohou natéct do umístěné čajové svíčky...  

 

 

Pozn. každá pícka je díky přírodnímu materiálu a ručnímu zpracování svým zbarvením i designem jedinečná a unikátní.

Rozměry: výška 9 cm, průměr 8 cm, průměr sítka 6,5 cm.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: