NEJSTE SI JISTI, JAK S VYKUŘOVÁNÍM ZAČÍT? ŽÁDNÝ STRES, JE TO OPRAVDU JEDNODUCHÉ A JÁ VÁM STOJÍM V ZÁDECH. PTEJTE SE... ;-)
Kód: 494/TOT

Kouřové noci

365 Kč
Skladem (>5 ks)
Varianta:

Speciální limitovaná edice určená pro čas KOUŘOVÝCH NOCÍ.

Kategorie: Směsi s kadidlem
Speciální limitovaná edice určená pro čas mezi Štědrým dnem a Třemi králi, který je vnímaný jako nejtemnější a plný démonů (obvykle těch našich), a to i přesto, že už máme po Zimním slunovratu.
 
V tento čas je velmi moudré se ponořit do pomyslného kouře či mlhy, ve které se zvnitřníme, propustíme naše neviditelné strachy a opět nalezneme sílu a důvěru, která se neopírá o vnější svět, ale o ten náš vnitřní.
 
Tento čas je hutný proto, aby nás zpomalil a přiměl věnovat sami sobě přesně tolik času, kolik potřebujeme. Bez ohledu na vnější stres, očekávání, pravidla či povinnosti. Jsme zodpovědní jen sami sobě a jen my známe odpovědi na naše vnitřní otázky a také na to, proč jim věnujeme či nevěnujeme náš drahocenný čas.
 
A v tento mimořádný čas nás může provázet právě tato směs. Najdeme v ní, kromě několika druhů velmi kvalitních kadidel, i myrhu, jalovec, pelyněk, jmelí a další byliny. Je velmi zvnitřňující a vedoucí do našich hloubek. Proto je dobré po vykuřování důkladně vyvětrat a vědomě se uzemnit.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: