NEJSTE SI JISTI, JAK S VYKUŘOVÁNÍM ZAČÍT? ŽÁDNÝ STRES, JE TO OPRAVDU JEDNODUCHÉ A JÁ VÁM STOJÍM V ZÁDECH. PTEJTE SE... ;-)
Kód: 212

Vykuřovací pícka - Gaia

649 Kč
Vyprodáno

Vykuřovací pícka z minerálu se sítkem a poklopem - Gaia.

Kategorie: Vykuřovací pícky

Mimořádná luxusní vykuřovací pícka z kameniny - minerálu (mastek) s vybroušením symbolů matky Země (Gaia). Tato vykuřovací pícka je dodávána se sítkem a poklopem, v barvě od slonové kosti, přes šedou, fialovou až po narůžovělou. Každý kus je jedinečný a unikátní. Je obzvláště vhodná pro rituály spojené s matkou Zemí, ke svátkům oslavujícím její plodnost, hojnost, k obřadům spojeným s vyjádřením vděčnosti a poděkování.

 

Při vykuřování na pícce je potřeba, oproti vykuřování na uhlíku, chvíli počkat, než dojde k uvolňování silic a také přijmout, že dým je výrazně menší. Jedná se primárně o tzv. terapeutické vykuřování, kdy nutně není třeba přílišné množství rituálního dýmu.

 

V případě vykuřování pryskyřic či pryskyřičných směsí doporučujeme buď položit pryskyřičný plíšek nebo vložit na sítko vypálený hliníkový kalíšek od čajové svíčky a do něj směs vložit nebo si pořídit náhradní sítko... pryskyřice se do sítka zapéká a ač je následně možné sítko vyčistit, může to někomu esteticky vadit. Některé pryskyřice se navíc při spékání roztékají a mohou natéct do čajové svíčky...  

 

 

Pozn. každá pícka je díky přírodnímu materiálu a ručnímu zpracování svým zbarvením i designem jedinečná a unikátní.

Rozměry: výška 9,5 cm, průměr 10 cm, průměr sítka 9 cm.

 

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AK Avatar autora | 12.4.2023
Pícka je moc krásná 🌹
EL Avatar autora Eliška Lukonchik (Administrátor) 19.5.2023
Děkuji moc za hodnocení pícky, Andrejko. :-)
5
Avatar autora | 20.4.2022
Krásný kousek
5
BR Avatar autora | 2.2.2022
Zdravím Eliško, jsem zvyklá "vykuřovat" na uhlíku - má to pro mě ale nevýhodu, že je příliš moc růně, takže vykouřím, vyvětrám. Je to výborné na očistu prostoru, časového úseku atd. Ale moc jsem chtěla mít jen tak jemně kolem sebe vůni, když pracuji. MIluji vůně a při práci mi pomáhají k naladění. Kdysi jsem dostala pěknou keramickou misku se sítkem, ale nějak nefungovala - jen některé lístečky se rozvoněly, ale např. cedrové dřevo a kadidlo vůbec. Tak jsem zkusila objednat v Očistných vůních pícku Gaia. Je překrásná. A úžasně funguje. Vůně je jemná, dlouho vydrží a když je večer, tak je to nádherný pohled. Prostě pastva pro oči, nos, duši a hlavu. Zatím jsem ji ozkoušela s vůní Odevzdání a Anděl strážný. Obojí perfektní. Mohu všem vřele doporučit. A Tobě děkuji za skvělé výrobky a perfektní a rychlé dodání. Měj se moc hezky.
E Avatar autora Eliška (Administrátor) 10.2.2022
Boženko, to mě tak moc těší, že Tě Gaia tak provází a těší a vůně laskají. Mám velikou radost a je mně obrovským potěšením a ctí Tě takhle opečovat. Užívej si to a děkuji za krásnou zpětnou vazbu! :-*
5
ŠO Avatar autora | 19.12.2021
Je krásná, akorát musím vymyslet jak vyměňovat svíčku když je nahoře sítko a vykuřovadlo. Je to tak akorát což je super.????
5
RS Avatar autora | 2.5.2021
Pícka je nádherná. Pracuji s ní denně a jsem moc spokojená.
5
TP Avatar autora | 17.4.2021
Absolutní dokonalost ????????
5
JM Avatar autora | 23.12.2020
Pícka je skvělá. Spokojenost!
5
MS Avatar autora | 9.11.2020
Pícka je nádherná. Jsem s ní nadmíru spokojená. Děkuji
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 20.11.2020
Děkuji za krásné hodnocení, Maji. :-) Jsem ráda, že pícka těší...