NEJSTE SI JISTI, JAK S VYKUŘOVÁNÍM ZAČÍT? ŽÁDNÝ STRES, JE TO OPRAVDU JEDNODUCHÉ A JÁ VÁM STOJÍM V ZÁDECH. PTEJTE SE... ;-)
Kód: 89

Sada - Svátek lásky

150 Kč
Skladem (>5 ks)

Limitovaná edice Svátek lásky je určená k přechodu do svátku lásky a plodnosti Beltain za doprovodu magických sil filipojakubské noci plné mystiky, čarodějnických sil a setkání se s temnými stránkami. U nás je tato noc známá jako "pálení čarodějnic" nebo filipojakubská noc.

Limitovaná edice Svátek lásky je určená k přechodu do svátku lásky a plodnosti Beltain za doprovodu magických sil filipojakubské noci plné mystiky, čarodějnických sil a setkání se s temnými stránkami. U nás je tato noc známá jako "pálení čarodějnic". 

Vybraná pryskyřice styrax má hluboké kořeny už v antickém Řecku, kdy jej využívala bohyně Hekaté, vládkyně všech čarodějnic a patronka magických sil, která byla zároveň průvodkyní na křižovatkách života a ochránkyní všech matek. Přesně toto se ve rámci filipojakubské noci děje... dochází k rozpoznání prospěšných magických sil a sil zlých a temných, jejich oddělení a následnému přivítání sil pro pozitivní změny, cesty, plodnost a zdraví. Dle tohoto naladění je pro vás připravena i tato limitovaná sada. 

Sada obsahuje 15 g pryskyřice Styrax a 5 g směsi Motivace a úspěch v dárkovém balení. 

 

Zajímá-li vás o tomto čase více, můžete se inspirovat na našem blogu v článku Svátek lásky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: