NEJSTE SI JISTI, JAK S VYKUŘOVÁNÍM ZAČÍT? ŽÁDNÝ STRES, JE TO OPRAVDU JEDNODUCHÉ A JÁ VÁM STOJÍM V ZÁDECH. PTEJTE SE... ;-)
Tip
Kód: 618 | Značka: JOTA

Náhrdelník s vykuřovací směsí

230 Kč
Na dotaz (1 ks)

Ručně vyráběný náhrdelník s oblíbenou vykuřovací směsí. Autorka: JOTA.

Tento ručně vyráběný náhrdelník na objednávku vám nabízí možnost nechat vibrace dané směsi působit a podporovat vás či chránit po celou dobu nošení. Nebo toho, koho obdarujete., abyste podpořili jeho aktuální životní cestu či ochranu..

Směs je zalitá v pryskyřici, která je zdravotně zcela nezávadná. Náhrdelník je dodávaný s černou kůží a komponenty jsou vyrobeny ze stříbra.

Každý je zcela originálním a jedinečným kouskem.

Doba dodání je do dvou týdnů. Do poznámky v objednávce napište, jaká vykuřovací směs má být součástí vašeho náhrdelníku.

Autorkou je JOTA.

 

Něco o autorce:

Mladá studentka střední školy miluje uměleckou tvorbu a do každého kousku vkládá své nádherné srdce i jemné rezonance svého vnímání světa. Ke své tvorbě přistupuje až s pohádkovou čistotou a hlubokou pokorou. Vykuřovadla si tak pod jejíma rukama nejen že ponechávají své vysoké vibrace, ale jsou doplněny o esenci nevinného mládí s pozitivním očekáváním příštího. To samozřejmě nelze v konečném výrobku a jeho vnímání přehlédnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: