Poslední objednávky před Vánocemi 2022 budou expedovány 15. prosince. Všechny objednávky po tomto datu budou předány dopravci v prvním lednovém týdnu roku 2023.
Kód: 110

Vykuřovací pícka - Modern

490 Kč
Skladem (2 ks)

Moderní vykuřovací pícka v bílé barvě.

Kategorie: Vykuřovací pícky

Moderní vykuřovací pícka v bílé barvě o průměru cca 11 cm., z keramiky. Pícka zahrnuje i sítko. Je určena pro rychlé vykuřování bez nutnosti použití uhlíku. Stačí vložit čajovou svíčku a můžete "vonět".  

V případě vykuřování pryskyřic či pryskyřičných směsí doporučujeme buď položit pryskyřičný plíšek nebo vložit na sítko vypálený hliníkový kalíšek od čajové svíčky a do něj směs vložit nebo si pořídit náhradní sítko... pryskyřice se do sítka zapéká a ač je následně možné sítko vyčistit, může to někomu esteticky vadit. Některé pryskyřice se navíc při spékání roztékají a mohou natéct do čajové svíčky...  

Při vykuřování na pícce je potřeba, oproti vykuřování na uhlíku, chvíli počkat, než dojde k uvolňování silic a také přijmout, že dým je výrazně menší. Jedná se primárně o tzv. terapeutické vykuřování, kdy nutně není třeba přílišné množství rituálního dýmu.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 13.1.2022
Super, ????
5
AH Avatar autora | 29.11.2020
Je to perfektní :)