NEJSTE SI JISTI, JAK S VYKUŘOVÁNÍM ZAČÍT? ŽÁDNÝ STRES, JE TO OPRAVDU JEDNODUCHÉ A JÁ VÁM STOJÍM V ZÁDECH. PTEJTE SE... ;-)

Srdce pod tlakem

V letošním roce se nám děje spousty nečekaných událostí. Vše, co známe a na čem lpíme se mění, získává nové rozměry, dostává nové normy i rámce a toto vše, tato změna různých procesů, systémů a pravidel, dostává nás všechny pod tlak. Ten se může (a často se tak i děje) projevovat skrze emoci hněvu a nespokojenosti. 

 

Ne vždy se nám daří naše emoce nespokojenosti uvolnit někde stranou tak, abychom jimi nezasáhli jinou bytost, a tak chtě či nechtě často přehodíme naši tíhu na ramena druhých... Děláme to, jak nejlépe umíme a všichni se učíme býti vědomějšími, emocionálně stabilnějšími, zodpovědnějšími za naše kroky i volby a především laskavějšími v okamžicích, kdy se nemůžeme pod tlakem událostí svobodně a v radosti nadechnout.

 

Abychom nezranili, neseme si mnohdy naši tíhu, kterou máme ve svých myslích i srdcích, tiše a skrytě dál.  Na první pohled to může vypadat jako laskavé gesto, ale pokud si představíme, že každý z nás vyzařuje nějakou energii, a o tom už dneska není pochyb, a představíme si ji jako jemnou mlhu kolem našich těl, tak pokaždé, když se potkáme s někým jiným, naše mlha se jej dotkne a ta jeho zase nás. Pokud je jeho naladění laskavé, radostné a lehké, odcházíme od něj uvolněnější a spokojenější. Pokud je jeho naladění nespokojené, přetížené a bolestné, odcházíme z jeho blízkosti bez nálady a rozladění.

 

Ať tedy chceme či nikoli, pokaždé když jdeme například do obchodu, projdeme spoustou pomyslných mlžných sprch, v různých náladách a vibracích. A naše srdce na to reaguje, protože je nesmírně citlivým orgánem zachycujícím elektromagnetické vibrace a vlny. Možná vám to nyní dá odpověď na to, proč se v letošním roce cítíte po návštěvě jakéhokoli obchodního či institucionálního zařízení unavení více, než v předchozích letech. 

 

Co s tím? Nakoupit je třeba a vyřídit některé věci na úřadech se musí... Neumíme změnit nastavení těch druhých, ale umíme se opečovat tak, aby na nás "mlžné sprchy" druhých nezanechaly stopy. Abychom naše těla a především pak srdíčko očistili od vibrací, které nejsou naše a nepatří k nám. Abychom byli pouze v naladění, které vychází z našich vědomých kroků, rozhodnutí a voleb.

 

Jak na to, si nyní povíme. Jak víme z přírodopisu na ZŠ, v nose máme receptory, které vedou rovnou do mozku. Následně vdechnutý vzduch míří do plic, kde má za úkol kyslíkem vyživit srdce a krev. Zkusme si to představit jako příběh o několika dějstvích. Nadechnete vůni, kterou jste milovali jako děti. Jakmile projde nosem a dostane se do mozku, začne nám mysl nabízet obrazy a vzpomínky. Konkrétní, jasné, reálné. Tím je zapojena do vůně mysl. Dále ale vzduch pokračuje do plic, vůně se dotýká srdce, které ihned startuje vnitřní skryté pocity. Ty se následně pomocí krevního řečiště rozprostřou do celého těla a uvolní tělo do příjemného fyzického stavu. Výdechem vracíte do společného vzdušného prostoru vše, co není třeba. Vzpomínky, pocity a fyzický komfort přesto zůstávají...

 

Na této bází jsou postaveny naše vykuřovací směsi i jednodruhové pryskyřice a technika vykuřování, kterou najdete popsanou na dalších místech blogu a vlogu. Umí očistit nejen prostor sám, ale i všechny úrovně našeho bytí. Pokud tedy prožíváme velké tlaky, úzkosti, sevření či nepravidelnosti v oblasti srdce, můžeme si pomoci touto očistou. Efekt je téměř okamžitý a rozhodně očistíme místa, kam se jinak nedostaneme. Je samozřejmé, že pokud tyto obtíže trvají déle, je potřeba situaci nepodceňovat a vyhledat lékaře. Potvrzení, že nám nic není, navrátí naši pragmatické mysli klid. V současné době se však často děje, že se jedná o energetické vlny, které dostanou tento drahocenný orgán do nepohody. Prostě na sebe "bereme" tlaky okolí a nečistíme je... Nádherná a laskavá směs, s vysokou vibrační energií, opečovávající právě oblast srdce je směs "Láska, světlo, energie". 

 

Pakliže jste v prostoru, kde nemůžete kvůli hlásičům vykuřovat nebo máte v domácnosti astmatika či jinak nemocného "plícaře", můžete využít rozprašovací esenci "Očista", která funguje stejně. Nebo si ji můžete vozit s sebou v kabelce či brašně a očistu si dělat kdykoli, kdy ucítíte, že je vaše srdce pod tlakem.

 

Krásné a uvolněné dny!